Dabar yra Ant, 2018 01 23 11:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
StandartinėParašytas: Tre, 2010 07 28 15:28 
Atsijungęs
WRC

golf 3 1,8 valado rašė:
bet kitas dalykas o kur remimas trsoj technika visa remimu gauta o prizai kas taure uz 20 lt nupirkta tai kazinau geriau butu piniginiai prizai tai gal dar kazkokis paskatinimas butu vaziuoti

O tu susipažinęs su mokesčių įstatymu ???? :lol: Tau iš tos premijos nieko neliks, o organizatoriams klapato krūvos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket, 2010 07 29 17:47 
Atsijungęs
Fanas

golf 3 1,8 valado rašė:
vyrai nepradekit tik su savo trasom jos visos yra geros ysijunkite yuotuble ir pazekite kur vyksta europos krosas kazkokiuose laukuose o cia lietuvoj tuributi tipo aukstas lygis pamirskit alytui vaziavau startas 80 lt ir daug smagiau negu ukmergej ar tauragej patikekit kitais metais netikiu kad kas vaziuos su tokiais startais nebent kokia 20 masinu kai pvz cempionate reik tik uz startiny palikt 380 o kur dar atsivezimas bendzas padandgos viskas pagalvokit zmones bisky teisejai bele kiek pinigu pasema o ka jie veikia nosy krapsto mato tik gimines ir artimuosius pvz taurage dvilitriuose juoda golfiuka aiskiai paeme baltas ir apverte o ka teisejai pasake spekit ai nera ka cia diskutuoti pirma sezona vaziuoju cempe kitais metais leksiu y moletus ardar kazkur y c lyga ir nebus tu nesamoniu ramiau gyvensim aciu uzdemesy jai ka nugrybavau nepykit bet tik pareiskiau sava nuomone

Apie trasas tai tu nugrybavai,jeigu lygini Ukmerges trasą su Alytaus.Alytaus trasai dar toloka iki "Versmės" lygio.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2010 07 30 12:01 
Atsijungęs
WRC

Gediminas 2 rašė:
golf 3 1,8 valado rašė:
Na kur važiuoti, tai yra tavo pasirinkimas. Tačiau vėl klausiu, kas blogai Ukmergės, arba Tauragės trąsoje. Vėl bendras nepasitenkinimas, o konkrečių norų, apart startinio mokesčio nėra.
Reikėjo važiuoti ne į čempionatą, o į pirmenybes, būtum jau 120 Lt. sutaupęs, tačiau juk tikėjaisi tarp kelių automobilių gauti čempionato etapo taurę . Tarpkitko, gal žinai, kiek tas ...belikiek pasiima teisėjai...??? Gal vėl galėtum konkrečiau ????
.

Na tai kur tie pasiūlymai dėl trąsos Tauragėje. Iki rugpjiūčio 2d. turi būti paduotos paraiškos dėl etapo organizavimo. Jeigu jums nepatinka Tauragės trąsa, gal neverta daryti Tauragėje. Mums nuo to blogiau tikrai nebus. Mažiausiai mums dar mėnesis papildomo poilsio.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2010 07 30 12:08 
Atsijungęs
WRC

Gediminas 2 rašė:
Gediminas 2 rašė:
golf 3 1,8 valado rašė:
Na kur važiuoti, tai yra tavo pasirinkimas. Tačiau vėl klausiu, kas blogai Ukmergės, arba Tauragės trąsoje. Vėl bendras nepasitenkinimas, o konkrečių norų, apart startinio mokesčio nėra.
Reikėjo važiuoti ne į čempionatą, o į pirmenybes, būtum jau 120 Lt. sutaupęs, tačiau juk tikėjaisi tarp kelių automobilių gauti čempionato etapo taurę . Tarpkitko, gal žinai, kiek tas ...belikiek pasiima teisėjai...??? Gal vėl galėtum konkrečiau ????
.

Na tai kur tie pasiūlymai dėl trąsos Tauragėje. Iki rugpjiūčio 2d. turi būti paduotos paraiškos dėl etapo organizavimo. Jeigu jums nepatinka Tauragės trąsa, gal neverta daryti Tauragėje. Mums nuo to blogiau tikrai nebus. Mažiausiai mums dar mėnesis papildomo poilsio.

Kaip pats mačiau, ir kaip ši tema daug mano minčių papildė, krosistams ("traktoristams") svarbiausia patriukšmauti, o tikrų tikslų siekimas - "kaip nors" :lol: :lol: :lol:
Kitas dalykas, rytoj autokrosas Marijampolėje... Iškilusius klausimus dėl kitų autokroso geriau spręsti ten realiai...
Aš asmeniškai buvau patenkintas vienu metu susidariusia autokroso trasų konkurencija. Tauragės trasoej buvau ne kartą, priekaištų neturėjau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2010 07 30 12:31 
Atsijungęs
N4

as manau kad, taurages trasoje tikrai nieko netruksta. Atvirksciai siais metais ji labai istobulejo. Tik kad naujajame posukyje buvo labai minksta, bet per laika susigules ir viskas bus gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2010 08 02 00:17 
Atsijungęs
N1

Pradedancio sportininko nuomone:

Autokrosas yra tikrai prestizine autosporto saka. Pagrindine beda, mano nuomone, tai per menkas demesys autokrosui. Cia labiau turetu padirbeti ziniasklaida. Reikia zmonems rodyti kas yra autokrosas, kad tai nera kaskoks purvinas sportas, kur vaziuoja kaimieciai (tikrai nemazai esu girdejes tokiu komentaru). Pats nemazai metu esu dirbes reklamos srityje. Ir zinau kad bet koki produkta norint pateikti rinkai, butina reklama. Kai zmones zinos kas yra autokrosas, tada zinos ir daugiau verslininku. Kuo daugiau verslininku zinos, tuo daugiau sansu kad jie investuos i sportininkus. Investuos i sportininkus, vadinasi dides ir gretos dalyvaujanciu autokrose.
Dar kokia beda pastebejau, tai kad mazai pramogu yra pasiuloma ziurovams. Atvaziuoji, paziuri varzybas, pavalgai saslyku, alaus pageri ir tiek... Man patikdavo kai Plungeje vykdavo Lietuvos autokroso, ar europos autokroso etapai. Zirovams budavo siek tiek pramogu pertrauku metu. Saugos dirzu bandymai (manau kad esate ne vienas sedejes toje geltonoje skodoje :D ), taip pat generalinis remejes (Plunges Jonis) puikiai pristate savo veikla surenkdamas savo firmos veiklos pristatyma - bob cat slalomas, ekskavatoriaus zongliravimas kamuoliu, buvo galimybe pasikelti net oro balionu ir pamatyti trasa bei apylinkes is auksciau... zinoma cia galima vardinti ir vardinti... Darau isvada kad organizatoriams sioje vietoje galbut truksta ideju, kurias igyvendinus galetu padaryti ne tik gera svente visai seimai, bet ir auksto lygio varzybomis. Nesvarbu kokio lygio tai varzybos, ar tai ar lietuvos cempionatas, ar tai autokrosas Baisiogalos taurei laimeti.. reikia visada siekti profesonalumo.
Pagrindine beda tikrai nera startiniuose mokesciuose. Kas vaziuoja autokroso cempijonatuose, tam startinis mokestis papildomu problemu nesudaro (ju automobiliai kainuoja 100 kartu daugiau). Cempijonatas aukstas lygis. Aukstam lygiui reikia dideliu financu. Yra ir zemesniu lygiu.. Pimenybes arba megeju lyga (Pirmenybes seip ir skaitosi megeju lyga, bet ne paslaptis kad joje nelabai isgali vaziuoti megejai is savo kisenes).
Tai vat cia mano pamastymai. Daugiau demesio autokrosui, ir tikrai jis gyvuos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2010 08 02 09:20 
Atsijungęs
Fanas

HugaBuga rašė:
zinoma cia galima vardinti ir vardinti... Darau isvada kad organizatoriams sioje vietoje galbut truksta ideju, kurias igyvendinus galetu padaryti ne tik gera svente visai seimai, bet ir auksto lygio varzybomis.

Baik tu žmogau. Juk organizatoriai ir taip visą save atiduoda organizavimui. Lieja paskutinius prakaitus, aukoja visą savo laiką. Vien tik iš idėjos. Idėjos. Pastarųjų jiems netrūksta.
Jiems tereikia kad pirštu dalyviai pabaksnotu kur yra problemos ir jie kaip mat jas išspręs arba užkritikuos(labiau tikėtina). O organizavimo ypatumai, ne mūsų (mirtingųjų) nosiai. Taip kad geriau susilaikykim nuo tokių rekomendacijų,patarimų, nes čia vien šnekom nieko nepakeisim. Ypač tokie - pradedantieji, nieko neišmanantys, sausi teoretikai, be padeties visuomenėje ir t.t. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2010 08 02 11:07 
Atsijungęs
N1

Patikek, as zinau kas yra renginiu organizavimas. Aisku ne autosporto tematika, bet renginiu tikrai esu organizaves nemazai. Reikia daugiau pagalbos pasikviesti organizuojant renginius. O ne viska vienam ant savo peciu prisiimti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2010 08 02 19:35 
Atsijungęs
N3

trajektorijus rašė:
HugaBuga rašė:
Baik tu žmogau. Juk organizatoriai ir taip visą save atiduoda organizavimui. Lieja paskutinius prakaitus, aukoja visą savo laiką. Vien tik iš idėjos. Idėjos. Pastarųjų jiems netrūksta.Jiems tereikia kad pirštu dalyviai pabaksnotu kur yra problemos ir jie kaip mat jas išspręs arba užkritikuos(labiau tikėtina). O organizavimo ypatumai, ne mūsų (mirtingųjų) nosiai. Taip kad geriau susilaikykim nuo tokių rekomendacijų,patarimų, nes čia vien šnekom nieko nepakeisim. Ypač tokie - pradedantieji, nieko neišmanantys, sausi teoretikai, be padeties visuomenėje ir t.t. :D

Va ir pasirodo žmogaus(trajektorija), kuris nieko neturi ko pasiūlyti, išvedžiojimai. Dar net nė nabandė ką nors konkretaus pasiūlyti, ne taip, kaip HugaBuga, o jau visus kaltina. Jam visada bus blogai. Padarys ką nors organizatoriai-blogai, paklaus sportininkų patarimo vėl blogai, o pats mals š...
Dabar dėl HugaBuga pasiūlymų. Pilnai sutinku su tavimi, kad reikia daugiau linksmybių dėl žiūrovų. Tačiau ne visada išeina, o ne visada ir žmonės nori. Šiemet buvo pažadėję atvežti vartomą automobilį reklamuoti diržų saugumą. Apgavo. Buvo sutarta su laida Autofanai. Bet LRT vadai uždarė laidą. Tą sužinojome tik varžybų išvakarėse.
Tačiau labiausiai žmones traukia ne šou, o varžybų lygis. Koks jis gali būti, kada čempionate Marijampolėje tik viena įskaitinė klasė, o pirmenybėse tik virš trisdešimt automobilių.
Dėkui kai kuriems sportininkams, kurie jau išreiškė savo pastabas dėl trąsos. Kitais metais pagal jų pasiūlymus tobulinsim naująjį posūkį, bandysim sutvarkyti posūkį į pakalnę.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2010 08 02 23:05 
Atsijungęs
Fanas

Masa rašė:
Va ir pasirodo žmogaus(trajektorija), kuris nieko neturi ko pasiūlyti, išvedžiojimai. Dar net nė nabandė ką nors konkretaus pasiūlyti, ne taip, kaip HugaBuga, o jau visus kaltina. Jam visada bus blogai. Padarys ką nors organizatoriai-blogai, paklaus sportininkų patarimo vėl blogai, o pats mals š...

Gaila man tokių kaip Tamsta. Mato tik tai ką nori matyti. O Didysis organizatoriau, deja, bet man visada viskas gerai. Čia tau kažkas negerai. Jei tau mano nuomonė lygi "š malimui" tai jau tavo reikalas. Nematau prasmės teisintis tau, bet pastaroji mano žinutė buvo sarkazmas, jei esat apie tokį dyvą girdėję.

Mėgstu pagrįstą kritiką ir tikrai ją vertinu labai. Bet čia...Net neturiu žodžių :) Matau aš čia "eretiku" tampu tarp šių Didžių asmenybių. Tad prisijungsiu prie tų, gal ne protingiausių šiame forume, bet tikrai ne kvailiausių - kurie tyli. :mrgreen: Ačiū už dėmesį

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant, 2010 08 03 10:40 
Atsijungęs
WRC

trajektorijus rašė:
[
Gaila man tokių kaip Tamsta. Mato tik tai ką nori matyti. O Didysis organizatoriau, deja, bet man visada viskas gerai. Čia tau kažkas negerai. Jei tau mano nuomonė lygi "š malimui" tai jau tavo reikalas. Nematau prasmės teisintis tau, bet pastaroji mano žinutė buvo sarkazmas, jei esat apie tokį dyvą girdėję.

Mėgstu pagrįstą kritiką ir tikrai ją vertinu labai. Bet čia...Net neturiu žodžių :) Matau aš čia "eretiku" tampu tarp šių Didžių asmenybių. Tad prisijungsiu prie tų, gal ne protingiausių šiame forume, bet tikrai ne kvailiausių - kurie tyli. :mrgreen: Ačiū už dėmesį

Dar kartą įrodai, kad be sarkazmų kitko nesugebi. Čia tavo bėdos, ne mano. Pakolkas net nėra kaip pagrįstos kritikos, ar pritarimo išreikšti pačiam dėl autosporto, nes nėra kritikos objekto (pasiūlymų iš pačio pusės) tik nepasitenkinimas mano asmeniu. Žinok jaunuoli, aš tavęs nepažįstu ir tikriausiai niekad nepažinsiu, tad pykti, ar varyti ant tavęs visai neturiu dėl ko, paprasčiausiai matau rašytoją aukštom frazėm ir reiškiu savo nuomonę, kad pradėtum mastyti žemiškai ir pradėtum realiai mąstyti apie autosportą, jeigu tu taip nori jam padėti ir pasakau tau patarimus, kaip aš nuo pacano tapau asmeniu, kuris be to sporto neįsivaizduoja savo gyvenimo.
O tylėjimas ne visada geras dalykas. Tylėjimas-tai susitaikymas su padėtimi, o ne geresnės išeities ieškojimas.
Kad baigti tą beprasmį šaudymąsį žodžiais, siūlau geriau pradėti dikisiją. Klausimas būtų toks, ką Jūs autosporto mėgėjai (nesportininkai, ne organizatoriai) manote, kodėl mažėja dalyvių skaičius čempionate ir pirmenybėse. Juk Jūs kalbatės su savo draugais sportininkais, žiūrite varžybas. Nejaugi kaltas tik startinis mokestis. Nemanau. Yra žymiai daugiau dedamųjų, kurias turi taisyti visi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant, 2010 08 03 13:41 
Atsijungęs
Fanas

Gediminas 2 rašė:
Dar kartą įrodai, kad be sarkazmų kitko nesugebi. Čia tavo bėdos, ne mano. Pakolkas net nėra kaip pagrįstos kritikos, ar pritarimo išreikšti pačiam dėl autosporto, nes nėra kritikos objekto (pasiūlymų iš pačio pusės) tik nepasitenkinimas mano asmeniu. Žinok jaunuoli, aš tavęs nepažįstu ir tikriausiai niekad nepažinsiu, tad pykti, ar varyti ant tavęs visai neturiu dėl ko, paprasčiausiai matau rašytoją aukštom frazėm ir reiškiu savo nuomonę, kad pradėtum mastyti žemiškai ir pradėtum realiai mąstyti apie autosportą, jeigu tu taip nori jam padėti ir pasakau tau patarimus, kaip aš nuo pacano tapau asmeniu, kuris be to sporto neįsivaizduoja savo gyvenimo.
O tylėjimas ne visada geras dalykas. Tylėjimas-tai susitaikymas su padėtimi, o ne geresnės išeities ieškojimas.
Kad baigti tą beprasmį šaudymąsį žodžiais, siūlau geriau pradėti dikisiją. Klausimas būtų toks, ką Jūs autosporto mėgėjai (nesportininkai, ne organizatoriai) manote, kodėl mažėja dalyvių skaičius čempionate ir pirmenybėse. Juk Jūs kalbatės su savo draugais sportininkais, žiūrite varžybas. Nejaugi kaltas tik startinis mokestis. Nemanau. Yra žymiai daugiau dedamųjų, kurias turi taisyti visi.

Ačiū už nuomonę ir kritiką, ne Jums skirti sarkazmai buvo, o gerbiamajam Masai apie kurį nesakysiu daugiau nei žodžio. Jūsų nuomonę vienintelio šioje temoje gerbiu. Apie autosportą senai realiai mąstau ir veikiu. Tik gal tikslai kiek nežemiški. Bet laikas išgrynins viską manau. O dėl susitaikymo, tai nematau kitos išeities kolkas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant, 2010 08 03 15:42 
Atsijungęs
A5

Kaip ilgai stebėjęs šį sportą, drįsčiau dar kartą įsiterpti.
Krosas merdi ne tik Lietuvoje. Europos čempionate buvusioje D-1 klasėje 6-7 yra lenktynininkai, čempionatą gelbsti vietiniai, kur vyksta etapai, lenktynininkai. Bagius gelbsti tik čekai ir vokiečiai, kur dar nenumirė šio sporto tradicijos.
Lietuvoje kiek kitokia padėtis. Pasikeitė karta ir jaunimą mažai bedomina krosas. Yra dragas, slalomas, visi nori asfalto ir greitų automobilių. Tai visai natūralu. Vyresniems nebeliko su kuo lenktyniauti ir dėl ko.
Recepto, kaip tai gydyti nežinau. O ir gydymas bus ilgas. Matau tik viena, labai daug federacijos darbo klaidų. Pagrindinė klaida būtų tai, kad federacija niekada neturėjo automobilių sporto vystymo programos. Bent jau paskutinius 20 metų tokios programos nebuvo. Ir bet koks federacijos įsikišimas į automobilių sporto eigą baigdavosi kažkokios idėjos sužlugdymu. Vertėtų prisiminti Auredi iniciatyvą rengti Golfų lenktynes. Miela buvo žiūrėti. Klestėjo rali-krosas, žiedas. Vėliau federacija ėmė įvedinėti reikalavimus ir golfai dingo. Latvija perėmė iš mūsų žiedinius golfus, dar šiek tiek gyvuoja iki šiol.
Krosas buvo nebloga mokykla ralistams. Iš kroso į ralį atėjo daugelis buvusių ir esamų ralistų. Deja, vėl, manyčiau federacijos darbo klaidos. Šiandien lenktynininku gali būti kiekvienas. Tik nusipirk licenziją. Ką tai reiškia? Federacija išduota leidimus oficialiai prie žiūrovų nusižudyti. Turi pinigų ir licenzija tavo. Ralio mokyklos yra daugiau jumoras, nei galimybė pasiruošti lenktynėms. Manyčiau, buvusi tvarka, kai ralio lenkynėse negalėdavai dalyvauti neišlaikęs tam tikrų normatyvų duotų tam tikros tvarkos ir saugumo. Būtent krosas ir galėjo tapti tokia mokykla, leidžianti kopti toliau.
Vėlgi apie federaciją ir krosą. Jaunimo klasė (berods, N-14) buvo teoriškai ir praktiškai numarinta. Idėja sukurti mažus (apie 600 kubikų) bagius vaikams ir taip ugdyti naujus busimus lenktynininkus, mirė net negimusi. Dėl nacionalinės klasės debatai vyko dvejus metus ir ką turime?
Turime, ką turime. Ne organizatoriai ir ne lenktynininkai čia kalti.
Beskaitant šią diskusiją, kilo įdomios paralelės. Beje, vėlgi LASF. Klasika, pirmenybės irgi ėmė žlugti, kai ėmė kištis LASF. Kodėl krosui neatsijungus ir nepradėjus gyventi savarankiškai. Lietuvoje analogų yra. Atsijungė kartingas ir žiedas. Deja, žiedas irgi merdi.
Apie žiniasklaidą ir populiarinimą. Keliems spausdinamiems leidiniams krosas rūpi? Keliems spausdinamiems leidiniams automobilių sportas rūpi? Kažkada pravažiavau visą Europos kroso čempionatą ir negalėjau prakišti nė vienos žinutės į laikraščius, tik, kai lietuvis laimėjo penkis etapus iš eilės, tos informacijos prisireikė (internetas Lt tada dar nebuvo populiarus).
Kažkada čia buvo diskusija apie portalą automobiliuų sportui. Pasakiau, kiek tai kainuotų, buvau išjuoktas. Brangieji, entuziazmo laikai baigėsi, liko realybė, tai ir žiūrėkime , ką turime. Automobilių sportui svetainės nėra. Yra tik raliui ir F-1. Dar šiek tiek žiedas. O kur svetainė visam automobilių sportui? Deja, visur pinigai.
Beje, apie pinigus. Apytiksliai įsivaizduoju, kiek kainuoja čempionato etapą surengti Lt. Čia gal Gediminas būtų tikslesnis. Bet tai dideli pinigai. Juokiausi, kai Plungės organizatoriai pareiškė, kad Europos čempionato biudžedas apie pusė milijono. Ir tapo nejuokinga, kai sužinojau, kad prizinis fondas iš organizatorių (apie 30 000 eurų), kelionpinigiai, oficialių atstovų kelionpinigiai, dienpinigiai ir t.t.
Tuščia ši diskusija. Galima išreikšti pageidavimus organizatoriams arba, atvikščiai, lenkytininkams. Esmė nepasikeis. Naujų vėjų reikia.

Pagarbiai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2010 08 04 10:53 
Atsijungęs
N1

Manau kad tokiom kalbo nieko nepakeisi... jei nori kaska daryti,keliauti reikia tiesiai prie valdzios... bet ar kazi jiems tai rupi... O del leidinio nebuvai isjuoktas.. tiesiog per karti kritika buvo. Noras buvo tik suburti bendraminciu buri... Pasirodo tokiu lietuvoje praktiskai nera. Idomu jei lasf pateikus toki projekta, autosporto sklaidai pagerinti (detalus projekto aprasymas, su metiniu biudzetu) ar toli pasiustu, ar ejtu i kompromisus...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2010 08 04 11:04 
Atsijungęs
WRC

trajektorijus rašė:
Gediminas 2 rašė:

Ačiū už nuomonę ir kritiką, ne Jums skirti sarkazmai buvo, o gerbiamajam Masai apie kurį nesakysiu daugiau nei žodžio. Jūsų nuomonę vienintelio šioje temoje gerbiu. Apie autosportą senai realiai mąstau ir veikiu. Tik gal tikslai kiek nežemiški. Bet laikas išgrynins viską manau. O dėl susitaikymo, tai nematau kitos išeities kolkas.

Tai kad Masa ir Gediminas 2 tas pats asmuo, tik kompiuteriai skirtingose vietose.
Ta2iau tai nesvarbu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2010 08 04 11:07 
Atsijungęs
WRC

potografas rašė:
Kaip ilgai stebėjęs šį sportą, drįsčiau dar kartą įsiterpti.
Krosas merdi ne tik Lietuvoje. Europos čempionate buvusioje D-1 klasėje 6-7 yra lenktynininkai, čempionatą gelbsti vietiniai, kur vyksta etapai, lenktynininkai. Bagius gelbsti tik čekai ir vokiečiai, kur dar nenumirė šio sporto tradicijos.
Lietuvoje kiek kitokia padėtis. Pasikeitė karta ir jaunimą mažai bedomina krosas. Yra dragas, slalomas, visi nori asfalto ir greitų automobilių. Tai visai natūralu. Vyresniems nebeliko su kuo lenktyniauti ir dėl ko.
Recepto, kaip tai gydyti nežinau. O ir gydymas bus ilgas. Matau tik viena, labai daug federacijos darbo klaidų. Pagrindinė klaida būtų tai, kad federacija niekada neturėjo automobilių sporto vystymo programos. Bent jau paskutinius 20 metų tokios programos nebuvo. Ir bet koks federacijos įsikišimas į automobilių sporto eigą baigdavosi kažkokios idėjos sužlugdymu. Vertėtų prisiminti Auredi iniciatyvą rengti Golfų lenktynes. Miela buvo žiūrėti. Klestėjo rali-krosas, žiedas. Vėliau federacija ėmė įvedinėti reikalavimus ir golfai dingo. Latvija perėmė iš mūsų žiedinius golfus, dar šiek tiek gyvuoja iki šiol.
Krosas buvo nebloga mokykla ralistams. Iš kroso į ralį atėjo daugelis buvusių ir esamų ralistų. Deja, vėl, manyčiau federacijos darbo klaidos. Šiandien lenktynininku gali būti kiekvienas. Tik nusipirk licenziją. Ką tai reiškia? Federacija išduota leidimus oficialiai prie žiūrovų nusižudyti. Turi pinigų ir licenzija tavo. Ralio mokyklos yra daugiau jumoras, nei galimybė pasiruošti lenktynėms. Manyčiau, buvusi tvarka, kai ralio lenkynėse negalėdavai dalyvauti neišlaikęs tam tikrų normatyvų duotų tam tikros tvarkos ir saugumo. Būtent krosas ir galėjo tapti tokia mokykla, leidžianti kopti toliau.
Vėlgi apie federaciją ir krosą. Jaunimo klasė (berods, N-14) buvo teoriškai ir praktiškai numarinta. Idėja sukurti mažus (apie 600 kubikų) bagius vaikams ir taip ugdyti naujus busimus lenktynininkus, mirė net negimusi. Dėl nacionalinės klasės debatai vyko dvejus metus ir ką turime?
Turime, ką turime. Ne organizatoriai ir ne lenktynininkai čia kalti.
Beskaitant šią diskusiją, kilo įdomios paralelės. Beje, vėlgi LASF. Klasika, pirmenybės irgi ėmė žlugti, kai ėmė kištis LASF. Kodėl krosui neatsijungus ir nepradėjus gyventi savarankiškai. Lietuvoje analogų yra. Atsijungė kartingas ir žiedas. Deja, žiedas irgi merdi.
Apie žiniasklaidą ir populiarinimą. Keliems spausdinamiems leidiniams krosas rūpi? Keliems spausdinamiems leidiniams automobilių sportas rūpi? Kažkada pravažiavau visą Europos kroso čempionatą ir negalėjau prakišti nė vienos žinutės į laikraščius, tik, kai lietuvis laimėjo penkis etapus iš eilės, tos informacijos prisireikė (internetas Lt tada dar nebuvo populiarus).
Kažkada čia buvo diskusija apie portalą automobiliuų sportui. Pasakiau, kiek tai kainuotų, buvau išjuoktas. Brangieji, entuziazmo laikai baigėsi, liko realybė, tai ir žiūrėkime , ką turime. Automobilių sportui svetainės nėra. Yra tik raliui ir F-1. Dar šiek tiek žiedas. O kur svetainė visam automobilių sportui? Deja, visur pinigai.
Beje, apie pinigus. Apytiksliai įsivaizduoju, kiek kainuoja čempionato etapą surengti Lt. Čia gal Gediminas būtų tikslesnis. Bet tai dideli pinigai. Juokiausi, kai Plungės organizatoriai pareiškė, kad Europos čempionato biudžedas apie pusė milijono. Ir tapo nejuokinga, kai sužinojau, kad prizinis fondas iš organizatorių (apie 30 000 eurų), kelionpinigiai, oficialių atstovų kelionpinigiai, dienpinigiai ir t.t.
Tuščia ši diskusija. Galima išreikšti pageidavimus organizatoriams arba, atvikščiai, lenkytininkams. Esmė nepasikeis. Naujų vėjų reikia.

Pagarbiai

+1000

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2010 08 04 11:23 
Atsijungęs
WRC

HugaBuga rašė:
Manau kad tokiom kalbo nieko nepakeisi... jei nori kaska daryti,keliauti reikia tiesiai prie valdzios... bet ar kazi jiems tai rupi... O del leidinio nebuvai isjuoktas.. tiesiog per karti kritika buvo. Noras buvo tik suburti bendraminciu buri... Pasirodo tokiu lietuvoje praktiskai nera. Idomu jei lasf pateikus toki projekta, autosporto sklaidai pagerinti (detalus projekto aprasymas, su metiniu biudzetu) ar toli pasiustu, ar ejtu i kompromisus...

Pirmiausiai valdžia LASFe, tai mes. Niekas kitas nerenka Prezidento, vice
ptrezidentų, tik mes. Po to jau pagal LASK (Lietuvos automobilių sporto kodeksą ), Prezidentas renkasi komitetų pirmininkus, kurie yra ir tarybos nariai, kas yra visiška nesamonė, jeigu Prezidentas yra angažuotas. Pirmiausiai klubų nariai turi rimtai apsvarstyti, kam suteikia teisę balsuoti LASF suvažiavimuose renkant valdžią, priimant LASF veiklą reglamentuojančius dokumentus. Kada viskas paliekama kažkokiam vienam klubo funkcionieriui, tada ir prasideda rinkimai, balsavimai tik pagal to žmogaus automobilio sporto supratimą ir jo pačio moralę, o labiausiai priklausomybę nuo kitų autosporto "autoritetų". Ar jam rūpi visas automobilių sportas, ar klubo, kurį jis atstovauja vieno jo mylimo sportininko reikalai. Praėję rinkimai parodė, kad daugelis nemąstė ir aklai žingsniavo paskui vieną iškalbingą tokį autoritetą, kuriam rūpėjo, rūpi ir rūpės tik savi reikalai. Kas gavosi, matote. Tad pirmiausiai reikia pradėti nuo savęs, klubų, kurie vieną kartą patys realiai pradėtų galvoti, kokia valdžia reikalinga. Po suvažiavimo mosuoti kirviais yra beprasmiška, jeigu išrinktai valdžiai vbiskas iki kelėnų. Na nebent dauguma praregėtų ir pareikalautų naujų rinkimų. Tačiau tai labai sudėtingas klausimas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2010 11 03 14:43 
Atsijungęs
A7

Sveiki, si tema buvo sukurta vadovaujantis Kroso komiteto ideja, kad butu galima isanalizuoti kuo daugiau nuomoniu, bet kaip pastebiu pastoviai joje diskutuoja tik keli asmenys. bet jau yra keletas nuomoniu. Apibendrinant esama situacija galiu konstatuoti, kad eilinis zmogelis kuris neturi savo verslo ar asmeniniu remeju tikrai nepatems vaziuoti tiek metu kiek reikalauja atskyriu suteikimo reikalavimai tarkim sporto meistro vardui gauti. didzioji dalis sportininku vaziuoja savo malonumui, tad nera ko tiketis kad cempionate su islaidoms jame vaziuoti tikrai vien del malonumo nevaziuosi. Jeigu vel sugalvociau vaziuoti tai pasidaryciau saugu automobili ir vaziuociau tik C lyga.
o siaip rasykite toliau, jusu mintys yra skaitomos ir daromos isvados.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2010 11 03 14:44 
Atsijungęs
A7

atsizvelgiant i jusu issakytas mintis ir buvo sukurta tema : pasiulymas krosistams.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2010 11 03 15:50 
Atsijungęs
A5

Kad čia jau viskas iškedenta, ką dar galima būtų pridurti ))))
nebent naujas iniciatyvas iš apačios, pvz.: viewtopic.php?f=12&t=20628

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
© phpBB Group, Xtra Racing