Dabar yra Tre, 2018 11 14 15:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2005 10 18 17:50 
Atsijungęs
Xtra Racing
Vartotojo avataras

lrč rašė:
Nereikia taip lupti per stabdi,kad motoras uzgestu :P arba per skystai spaudi pedala jei nepadeda :wink:

Dar variantas, kad pas romkasponka stabdziai stipriai skirtingai stabdo :-)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2005 10 18 17:54 
Atsijungęs
WRC

Gangas rašė:
lrč rašė:
Nereikia taip lupti per stabdi,kad motoras uzgestu :P arba per skystai spaudi pedala jei nepadeda :wink:

Dar variantas, kad pas romkasponka stabdziai stipriai skirtingai stabdo :-)

tada butu zeba, nes vienas ratas kazkurioje situacijoje tikrai butu pristabdytas ir sukimo momentas butu perduotas ten kur reikia :P

shiaip pas mane viskas zeba su stabdziais.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2005 10 18 22:13 
Atsijungęs
WRC

romkasponka rašė:
[

Visi 4 bugniniai ir is karto prisala i sniega ivaziavus,o rankinis stabdo varanciuosius priekinius ir uztrauki iklimpes,kad "atktyvuotum" aktyvu atvira diferenciala... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 11:26 
Atsijungęs
WRC

lrč rašė:
romkasponka rašė:
[

Visi 4 bugniniai ir is karto prisala i sniega ivaziavus,o rankinis stabdo varanciuosius priekinius ir uztrauki iklimpes,kad "atktyvuotum" aktyvu atvira diferenciala... :)

ne priekyje diskiniai, rankinis stabdo galinius ir aktyvus stabdziai aktyvuoja neaktyvu difa :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 12:52 
Atsijungęs
WRC

romkasponka rašė:
lrč rašė:
romkasponka rašė:
[

ne priekyje diskiniai, rankinis stabdo galinius ir aktyvus stabdziai aktyvuoja neaktyvu difa :P

:roll: Vistiek man neaisku kaip bugninius stabdzius techikoje nusimanantis zmogus :wink: apibudina zeba :shock: Man tai atrodo,kad budniniai sss.... arba as technikoj dar maziau nusimanau negu isivaizdavau :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 12:59 
Atsijungęs
WRC

Nemazai megeju-slalomistu/figurininku man aiskino,kad bugniniai stabdziai geriau slalome,atseit,garantuotai uzkerta,nei diskiniai....
Aisku,greitose gonkese bugnai-netinkamas dalykas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 15:56 
Atsijungęs
WRC

nu pabandysiu priskiesti kuo geri yra bugniniai :shock:

1. Ju frikcinis pavirshius yra ishsidestes zymiai didesniu radiusu negu dikiniu.
2. Kaladeliu ploto galetu pavydeti ir MLE 9 :)
3. Apsauga nuo purvo ir kitu negandu labai gera.

Trukumai tokie:

1. Blogiau aushinasi.
2. Su bugniniais priekyje neteko vazineti, bet kiek suprantu tai jie stabdo nelabai tiksliai.

O kas link bugniniu gale, tai galas tiek ten ir stabdo, nebent vazineji su nerealiai understeerinanchiu subaru :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 16:27 
Atsijungęs
WRC

romkasponka rašė:
nu pabandysiu priskiesti kuo geri yra bugniniai :shock:

1. Ju frikcinis pavirshius yra ishsidestes zymiai didesniu radiusu negu dikiniu.
2. Kaladeliu ploto galetu pavydeti ir MLE 9 :)
3. Apsauga nuo purvo ir kitu negandu labai gera.

Trukumai tokie:

1. Blogiau aushinasi.
2. Su bugniniais priekyje neteko vazineti, bet kiek suprantu tai jie stabdo nelabai tiksliai.

O kas link bugniniu gale, tai galas tiek ten ir stabdo, nebent vazineji su nerealiai understeerinanchiu subaru :P

Man vistiek atrodo,kad tavo stabdziai sss... :wink: ,o ne zeba :P
O MLE standziai is vis sss...,nuolat atsikrato,o kadangi nezinai kada atsikratys,tai visa laika pumpuoji kaire koja.Visagine susvilinau per 4 dopus visai ir vaziavau be stabdziu toliau :? Tik paskutinius du ralius nebesusvilinau,ismokau suprasti kada jie gali atsikratyti ir is vis kiek juos galima apkrauti :roll: Bet su tavo bugniniais vistiek nera ko lyginti... :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 16:30 
Atsijungęs
Xtra Racing
Vartotojo avataras

lrč rašė:
O MLE standziai is vis sss...,nuolat atsikrato,o kadangi nezinai kada atsikratys,tai visa laika pumpuoji kaire koja.Visagine susvilinau per 4 dopus visai ir vaziavau be stabdziu toliau :? Tik paskutinius du ralius nebesusvilinau,ismokau suprasti kada jie gali atsikratyti ir is vis kiek juos galima apkrauti :roll: Bet su tavo bugniniais vistiek nera ko lyginti... :P

Galima placiau apie atsikratymo priezastis, nes pas mane ta pati problema :-)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 16:41 
Atsijungęs
WRC

Gangas rašė:
lrč rašė:

Galima placiau apie atsikratymo priezastis, nes pas mane ta pati problema :-)

Pagrindines dvi:
Guoliai idiotiski(priekiniai),reikia keisti pries kiekvienas gonkes,bet kas tuo uzsiims :P
Kreipianciosios suportu isdile arba kvailai suprojektuotos :? arba idiotas pacius suportus projektavo :x
Mano 12 metu trantas Legacy neturi tokiu problemu nors ten dar suportai ir guoliai originalus 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 16:44 
Atsijungęs
WRC

lrč rašė:

galim keistis, pas mane neatsikrato niekas :)

o nebandet daryti sistemos su uzdaru ratu, kur stabdziu skystis pastoviai cirkuliuoja, o ne stovi vietoje, jei chia apie kaitima shneka....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 16:53 
Atsijungęs
WRC

romkasponka rašė:
[

galim keistis, pas mane neatsikrato niekas :)

o nebandet daryti sistemos su uzdaru ratu, kur stabdziu skystis pastoviai cirkuliuoja, o ne stovi vietoje, jei chia apie kaitima shneka....

MLE su bugniniais :shock: ,cia gi ne zazas gt.,negalima bo vel diskvalifikuos.
Atsikratymas mazai susijes su kaitimu,o sistemos perdarineti irgi negalima N GR.Nebent daryti A gr,bet kas tuo uzsiims :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 17:24 
Atsijungęs
WRC

o tai kas konkrechiai atsikrato?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 17:48 
Atsijungęs
Xtra Racing
Vartotojo avataras

romkasponka rašė:
o tai kas konkrechiai atsikrato?

Suportai suvaziuoja daugiau nei reikia ir kalades pasitraukia nuo disku, taip gerokai padidindami pedalo eiga.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 17:58 
Atsijungęs
WRC

shito nebandei?
http://www.wilwood.com/Products/006-Mas ... /index.asp

ar galima N grupeje?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 18:24 
Atsijungęs
WRC

romkasponka rašė:

Ten tavo nurodyti pricindalai skirti kai suportai stovi auksciau uz pagrindini cilindra,o mitse jie gerokai zemiau. :)stovi kol nepsivozi :P
O N gr manau negalima,nebent butu homologuoti arba leidziami pagal bendruosius N gr reikalavimus.
Bet tavo bugniniams tai vienas ten gal(raudonas man atrodo) tiktu,kad nedejuotum,kad nieko ten galas nestabdo :P ,visa laika laikytu kalades uzspaudfes kol uzsidegtum :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 18:29 
Atsijungęs
WRC

lrč rašė:
Ten tavo nurodyti pricindalai skirti kai suportai stovi auksciau uz pagrindini cilindra,o mitse jie gerokai zemiau. :)stovi kol nepsivozi :P
O N gr manau negalima,nebent butu homologuoti arba leidziami pagal bendruosius N gr reikalavimus.
Bet tavo bugniniams tai vienas ten gal(raudonas man atrodo) tiktu,kad nedejuotum,kad nieko ten galas nestabdo :P ,visa laika laikytu kalades uzspaudfes kol uzsidegtum :shock:

The two pound valve is used in disc brake applications where the master cylinder is mounted below the horizontal plane of the calipers and fluid drain back occurs from gravity and vibration, thereby causing excessive caliper piston retraction and a longer brake pedal stroke.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 18:35 
Atsijungęs
WRC

romkasponka rašė:
lrč rašė:

The two pound valve is used in disc brake applications where the master cylinder is mounted below the horizontal plane of the calipers and fluid drain back occurs from gravity and vibration, thereby causing excessive caliper piston retraction and a longer brake pedal stroke.

With drum brakes, a ten pound valve is used to compensate for return spring tension in the :!: drums :!: . :P :wink:
Vibracija irgi liecia auksciau uz pagr. cilindra sumontuotus suportus(cia gal kokiose formulese buna :roll: );where the master cylinder is mounted below the horizontal plane of the calipers

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 18:42 
Atsijungęs
WRC

galima pagalvoti, kad jei pagrindinis culindras bus aukschiau tai neveiks :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2005 10 19 18:50 
Atsijungęs
WRC

romkasponka rašė:
galima pagalvoti, kad jei pagrindinis culindras bus aukschiau tai neveiks :P

O jei perdaug veiks ir pirmam dope stabdziai supleskes :o
Gali buti labai brangus patobulinimas,cia jau reikia geriau raukiancio technikoj uz mane :?
Isbandyk savo zaziuke(tik atsargiai,kad bugnai neiskeptu :wink: ) ir jei gerai veiks galesi pelningai man prakalti :P

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
© phpBB Group, Xtra Racing