Dabar yra Tre, 2018 12 12 06:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2005 12 19 21:00 
Atsijungęs
WRC

Kol dar neesi pasigaves teisingos isvaziavimo is posukio trajektorijos, gazo duoti neverta, nes prabuksuodami ratai praras sukibima ir vel nuciuosi tiesiai. Atidirbinek posuki kur nors uzdaroje aikstelej. Patarimu manau pakankamai gavai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: man ir taip buvo
StandartinėParašytas: Pir, 2006 02 27 21:13 
Atsijungęs
Fanas

Man ir taip buvo... bet gerokai geresniu greiciu atejau su sypuotomos padangomis.. bet ant asfalto nebuvo matyti kad ledas.. jis buvo lb slidus.. nu ir ka? stogas ir pan... mashina y strota... ant daliu :D
Bet va jau su savo lada jau man taip nebuvo... vaziawau ant 60-65, paemiau vidine posukio daly ir leidau iki kelio vidurio slysti galuj, jau ypusejus kontroliuoji masina kad ji daugiau neslystu, nes jau bus liaudiskai tariant "Revas" :D siek tiek pasimokyk placioje aiksteleje sukontroliuoti mahina kaip ji jau skersa slysta... pamatysi... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant, 2006 06 13 22:54 
Atsijungęs
Fanas

nu siaip ledo atveju, tai bent as geriausiai jauciuos stabdydamas kaire koja posuky ir laikydamas gaza, nes ieidinedamas su rankiniu nelabai "turi" masina ir lengvai pamest gala gali

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2006 06 14 09:42 
Atsijungęs
WRC

(svc)juze rašė:
jei tavo masina FWD,ir understeerina,kai suki,trumpai greitai spustlek stabdi per posuki,galas pavis prieki.kartais per posuki tai reik daryti kelis kartus.

Arba uzges variklis, uzsiblokuos ratai ir .....
Seip kalbant apie nesportini vaziavima geriausia islaikyti tolygiai "gaza".
Bet kas is specialiai nesitreniravusiu gales?
Zmogus instinktiviai arba atleidzia arba paspaudzia "gaza".
Ir tas ir tas didina ratu slidima!
Siulau isbanditi tokui buda - ismink sankaba ir vairuok.
Kritika priimsiu tik is isbandziusiu si buda! :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2006 06 14 09:51 
Atsijungęs
WRC

2fast4you rašė:
Ant priekia geresnes padangas isimeciau tai i posuki dabar suka geriau bet visitiek prasciau negu ant zvirkelio nu cia suprantama, geriausiai yra balancuoti vairu kokiu kampu vaira pasukti kad ivaziuoti iposuki. Dar viena dalyka pastebejau jei jau kritine situacia numinti sankaba ir auto pradeda sukti i posuki. Bet iskilo kita prablema. Ivaziuoji i posuki spaudies arciau vidines dalies galinei rati ciuozia ir nori pralenkti prieki tada permeti veira i isorine posukio puse, bet nelabai tegelpsti apsisuki aplinkui jei greiciau ivaziuoji i posuki. Iskilo klausimas ar reikia dauoti gazo, ar ijungus begi atmesti gaza, ar tureti numynus sankaba ir kai auto issilygina jau minti gaza iki dugno :?: :?: :roll: :roll:

Gazo minti nereikia
Jai pavyks varu islaikiti masinos stabiluma, bet siek tiek
masina vistiek slys. O tai tas pats stabdimas. Tai gi vairuodamas sulauk, kol greitis sumazes, ramei ir svelniai atleisk sankaba ir vaziuok sau. :wink:
Bet padangos tada turetu buti vienodos!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2006 06 14 09:54 
Atsijungęs
WRC
Vartotojo avataras

ANDREJUS rašė:
(svc)juze rašė:
jei tavo masina FWD,ir understeerina,kai suki,trumpai greitai spustlek stabdi per posuki,galas pavis prieki.kartais per posuki tai reik daryti kelis kartus.

Arba uzges variklis, uzsiblokuos ratai ir .....
Seip kalbant apie nesportini vaziavima geriausia islaikyti tolygiai "gaza".
Bet kas is specialiai nesitreniravusiu gales?
Zmogus instinktiviai arba atleidzia arba paspaudzia "gaza".
Ir tas ir tas didina ratu slidima!
Siulau isbanditi tokui buda - ismink sankaba ir vairuok.
Kritika priimsiu tik is isbandziusiu si buda! :lol:

Ishminta sankaba ir vairavimas man yra n-kartu ishgelbejes nuo atsiradimo griovyje. Budas labai veiksmingas ypac ziema ant ledo/sniego.
Dar labai veismingas budas timptelet rankini, bet tas "galioja" tik iki tam tikro momento. Skersa slysdama mashina laabai gerai stabdosi. O jeigu praziopsojai ir viena ir kita, tada atsukai ratus vertikaliai bordiurui, stabdai iki paskutinio momento, ir kai jau lipi ant bordiuro, reikia atleisti stabdi... :) Netaip ziauriai vaziuokle sudirbsi... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: man ir taip buvo
StandartinėParašytas: Tre, 2006 06 14 09:54 
Atsijungęs
WRC

KAMAZAS rašė:
Bet va jau su savo lada jau man taip nebuvo... vaziawau ant 60-65, paemiau vidine posukio daly ir leidau iki kelio vidurio slysti galuj, jau ypusejus kontroliuoji masina kad ji daugiau neslystu, nes jau bus liaudiskai tariant "Revas" :

O is priekio - "KAMAZAS" :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2006 06 14 10:04 
Atsijungęs
WRC
Vartotojo avataras

ANDREJUS rašė:
KAMAZAS rašė:
Bet va jau su savo lada jau man taip nebuvo... vaziawau ant 60-65, paemiau vidine posukio daly ir leidau iki kelio vidurio slysti galuj, jau ypusejus kontroliuoji masina kad ji daugiau neslystu, nes jau bus liaudiskai tariant "Revas" :

Va va. Buvo viena karta toks bajeris: Minu nakti shvyrkeliu. Lengvas posukis tarp krumu, o ish priekio Kamzas kelio viduriu geru ciongeliu ateina... :) Surimtejau kokiom 5 min. po to ivykio... :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2006 06 14 10:07 
Atsijungęs
WRC

Robert rašė:
ANDREJUS rašė:
KAMAZAS rašė:

Va va. Buvo viena karta toks bajeris: Minu nakti shvyrkeliu. Lengvas posukis tarp krumu, o ish priekio Kamzas kelio viduriu geru ciongeliu ateina... :) Surimtejau kokiom 5 min. po to ivykio... :)

O galejai ir amziams... :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2006 06 14 10:21 
Atsijungęs
WRC
Vartotojo avataras

ANDREJUS rašė:
Robert rašė:
ANDREJUS rašė:
KAMAZAS rašė:

O galejai ir amziams... :cry:

Joo... Ish mano reno butu tikrai like govno, ish manes - irgi... :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre, 2006 11 29 22:55 
Atsijungęs
Fanas

2fast4you rašė:
kolkas atsakymo i savo uzduota klausima dar neisgirdau buvo vienas patarimas rankinis stabdis. bet rankini yra slidus reikalas jei uzlaikysi ji perilgai tai apsisuksi aplinkiui jei per trumpai naudos nebus nu cia reikia patyrusiam buti o as toks nesu. buvo keli komentarai remtis i borta bet cia neitema as net i posuki neivaziavau slydimo zymes nebuvo tiesi linija taciau nepakako pasukimo kad ivaziuoti i posuki. :( :( o cia pavyzdiau kai nebuvo sniego ir ledo tai as ta posuki ant 70 isvaziuodavau ir daugiau.

tai , kad rankinį praktiškai tik truktelt užtenka ir ir prdės galas lenkt priekį , opaskui gazu reguliuok , kad neaplenktų. O su skandinavišku nerizikuočiau :)
jai mašina negalinga, variklį greičiau užgesinsi, negu šonu pastatysi :)
Bet čiaip ar taip kaip čia dauguma ir sako ant ledo praktiškai nieko nebepadarysi be šipų jai greitis per didelis.

Labai patiko zasados pasakojimas: jam draugas pasakojo, kad mašina pradėjo vilkeliu suktis ir jis ten rankinio ir gazo pagalba išsitiesino. Zasados komentaras: jai man taip būtų nežinočiau, ką daryt ir t.t., aš visų pirmą ką padaryčiau tai nepapulčau į tokią situacija :) kažkas panašiai :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2007 03 02 23:11 
Atsijungęs
Žiūrovas

cia yra gan idomus straipsniukas: http://www.teamoneil.com/press1.htm
O seip jei greitis STIPRIAI per didelis o kelias matai kad ledas, tai ar tik ne geriausias patarimas skrist tiesiai jei ten aisku ne medziai.
Kitas atvejis jei tai nera slapias ledas, o supluktas apledejes sniegas su ledu, tai manau padetu ne idealus gazo islaikymas, o keli variantai kuriu rezultatas priekio pasunkejimas.
Vienas tai svelniai atleidinet gaza, bet taip kad priekis sunketu o sukibima laikytu ir bandyt paisytis tuo metu.
Kitas variantas svelniai gazo vos vos kad pakelt prieki dar pries posuki ir atleidimas kartu su sukimu i posukio puse, toliau pagal aplinkybes skersuojant ar tiesiog laikant kuo grazesne linija.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen, 2007 03 02 23:46 
Atsijungęs
Žiūrovas

Sia ziema nakti ilekiau i S posuki misko keliuku vaziuodamas. Kelias plukto suledejusio sniego su gryno ledo gabalais, greiti visa kelia laikiau apie 80, keliu jau teko vaziuot anksciau, bet nakti pavarges vaziavau ir visai pamirsau kad vienoje vietoje yra atvirkscios S tipo posukis ir dar priedo nuo kalniuko, zemiausia vieta per viduri ir vel i kalniuka, is vieno sono ezeras is kito apacioje upelis. Vasara slapiu asfaltu 70 galima beveik be slydimo pravaziuot, o cia matau kad taip ir ilekiau 80 kaip vaziavau o ir nuokalne visai priekio sukibima pablogino, jauciu kad masina lekia tiesiai i medzius virsutineje dalyje, galvot laiko nera, tiesiog permeciau i 3 begi ir per staigiai atleides sankaba praradau sukibima visiskai, jau beveik pilnai islydau i priesinga eismo juosta, bet su gazu pagavau ratu sukimosi greiti ir kol priekis dar buvo pasunkejes staigiai suktelejau i vidine posukio puse padedamas trumpam gazu, del ko masina susiskersavo, ir svelniai mazindamas gaza bet reguliuodamas skersavima pasiekiau apatine S dali po ko i kalniuka sukibimas labai pagerejo ir sekmingai isvaziavau i pabaiga numetes greiti iki 60.
Realiai puikiai zinau kad padariau klaida, jei buciau vaziaves ne vidine pirmo lanko puse (vis tik pagal taisykles vaziavau), tai tikrai buciau isskrides, bet vat antra juosta man dave antra sansa. Dabar nezinau ar buciau sekmingai isvaziaves palikes 4ta begi ir tiesiog vairu uzmetes masina, bet mano tikslas buvo kuo imanoma daugiau prsitabdyt varikliu del ko as ir meciau 3, o su 4 gali but nebuciau is antro vingio isvaziaves, nors ir i kalniuka. Bet cia jau spelione tiesiog kas butu jeigu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš, 2007 03 03 00:00 
Atsijungęs
Žiūrovas

Visiskai kitas atvejis pries kelis metus mieste. Pirmas saltukas, toks su biski sniego kosytes ant pavirsiaus. Nuokalne, apacioje sankryza, pirma letejimo juosta i desine, antra tiesiai ir trecia tiesiai ir kairen. Sonine gatve su skiriamaja juosta, bodriuras eina iki antros juostos.
Man reikia desinen, rikiuojuos i letejimo juosta, greitis 60, ir suprantu kad masina nestabdo nes palietus stabdi ciuozia... Biski pasimeciau, atleidziu stabdi vel pastabdau, stabdytis greiciau niekaip neiseina, arteju prie posukio o pries akis kyla ir bordiuras :)
I sona kairen nusukt negaliu nes ten jau masina vaziuoja ir kaip pas mus megstama daryt vaziuoja butent lygiagreciai man ir pasitraukt negalvoja :)
Privaziavus posuki greitis dar buvo 30, bet i bordiura vistiek skaudetu, visiskai atleidau stabdi ir pasukau.... Ir ka? Ogi emiau ir susipaisiau i 90 laipsniu posuki nei vieno bordiuro net nepalietes.
Is cia moralas labai paprastas: jei slysta priekis kai stabdai - ATLEISK STABDI! Tada bent jau galima automobili vairuot :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir, 2007 03 05 22:23 
Atsijungęs
Žiūrovas

nevisas zinutes jusu skaiciau bet bandysiu atsakyti i pradini klausima. tokiu atveju manau galima bandyti ir uzhsistatyti, bet man kiek teke ish savo but tokiose situacijose ash ishkart matau jei neieisiu i posuki ishkart bandau gaudyt betkoki kelio/kelkrashcio ploteli kuris duotu bent koki nors sukibima... gaudai ishkart jei uzhmiestyje zhvyruota kelkrashty ar ant asfalto padengto ledu gaudai provezhas kuriose nors kiek asfalto kad kuo labiau numest greiti ir jokiu budu desines kojos ant stabdziu! nebet kaire smugi

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
© phpBB Group, Xtra Racing