Dabar yra Tre, 2018 10 17 20:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
StandartinėParašytas: Ant, 2014 04 01 19:53 
Atsijungęs
Žiūrovas

Pageidautina nuomone, zmoniu su auto sporto patirtimi, papildant turimas zinias. Biudzetas automobiliui isigyti 10k lt; paskirtis - megejiskas pasportavimas be lanku. Dalyvaujama bus tik ant asfalto/sniego - sprintas, slalomas su tikslu auginti patirti, ateiciai rimtesnei technikai, be didesniu investiciju i tobulinimus, tik patys svarbiausi modai kaip antai neperkaitint stabdziu ar nevaziuot ant desru.

svarstytini variantai, pliusai/minusai:

Civic/CRX2.5 - isigijimo kaina 3-5k; lengvas svoris, geras valdomumas, pakankamai galinga esamai masei, bet mazas pirkimo pasirinkimas musu rinkoje; aktualus sroto daliu klausimas - mazai ardomu ypac CRX, pavaru deziu, varikliu kainos didokos; daliu is parduotuviu kainos +- vidutines. atlieka apyvartiniu pinigu

E36 - 2.5l kaina 4-6k, ganetinai platus pasirinkimas, daug sroto, pagrindiniu mazgu kainos nedideles, pakankamai draugiska agresyvesniam vartojimui. dalys is parduotuviu - zemiau vidurkio. atlieka apyvartiniu pinigu

MR2 - retas modelis, auksta tvarkingo isigijimo kaina ~10k, sroto mazai, dalys is parduotuves brangios, idomus valdumumas. panasios savybes ir Celicos.

Ibiza/Golf4/E46 - 5-9k, fwd modeliu valdymas nereikalaujantis daug ismanymo, sroto daug, eksploatacija nera brangi. 320d su 110kw pakankamai normaliai juda ir valdosi (problematiskas hecbeko pardavimas). salyginai pigiau prasukt daugiau km su saliara vazinejant po renginius ir trasose

200sx - mazas neuzdroztu pasirinkimas, variantas nepersedant i kita auto gaminti rimtesne bombike su laiku

WRX - kaina ant ribos, +galimybe parsivaryt is anglu, geras variantas ziemos periodui ir sprintams bei gretuminiams slalomams; panasiai kaip ir 200sx - galima spaust vaska ateityje

Clio/Astra - nestovi ant situ
Audi coupe - valdymas nekazka
mx5 - ?

Varanciuju ratu sistemos pagal preferencijas 1-awd, rwd, fwd. Juokai juokais, bet jei leistu komplektuotis norima auto tai butu WRX su 3.0D 150kw uz Civico kaina bei VAGo sroto pasirinkimu, bet kadangi siam pasauly taip nebuna, tai ieskau patarimo, nuomoniu bei patirciu sioje srityje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2014 04 02 12:02 
Atsijungęs
WRC

Nu senokai teko matyti pateiktą klausimą po to kai namų darbai padaryti. Pagarba. Pagal tavo norus, poreikius ir galimybes bei mano patirtį, tai iš išvardintų variantų sau imčiau E36. Rwd vadelioti visada linksma, bet kokiu oru ir ant bet kokios dangos, rwd bene greičiausiai kelia vairavimo lygį. E36 optimalus pagal kainą/galią/valdymą, bet to tobulinimo galimybės didelės ir sąlyginai nebrangios.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2014 04 02 14:52 
Atsijungęs
Fanas

o apie a3 nuomuoniu butu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre, 2014 04 02 15:58 
Atsijungęs
WRC

aliarma145 rašė:
o apie a3 nuomuoniu butu?

Nepradėk ne į temą rašyti. Čia žmogus užvedė temą su konkreičiais klausimais, tai tegul taip ir lieka.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket, 2014 04 03 08:58 
Atsijungęs
WRC
Vartotojo avataras

Kad E36 pigiausia - tikra tiesa, plius pasirinkimas perfomance detaliu nemazas, lengvas konstruktorius.1 Standartiskos LSD blokiruotes, kurias dar galima rasti paieskojus srotuose. Is E46 turejo tik M3 blokiruote, arba tektu det Quaife uz 1200EUR.
AWD aisku daugiau fun vaziuojant greitai, taciau RWD nors ir letesne bet naudoti zymiai pigiau. Varzybuose tam sukurtos klases.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket, 2014 04 03 18:05 
Atsijungęs
WRC

Konstantinas rašė:
, arba tektu det Quaife uz 1200EUR.

Quaife sportui yra gaidys, jei deti tai tik ploksteline.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2015 02 16 17:31 
Atsijungęs
Fanas

Idomu ar autorius pasirinko automobili ir butent koki varianta?

Man paciam tokia pat dilema. Bet man labiau prie sirdies AWD. Kolkas vazineju su audi b2 quattro, tai nutariau nebekist i ja pinigu, o pirkt kazka rimtesnio, su geresniu svorio balansu, galingesniu varikliu... Kolkas vaziuojama slalomuose, trekuose. Yra minciu sudalyvau megeju ralyje ar ziede.
Priimtiniausias variantas atrodo impreza gc sti. Kas dar butu konkurentas sti? Audi s2, s3? evo jau gerokai brangiau gaunasi. Biudzetas pie 20klt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2015 02 16 18:03 
Atsijungęs
N4

armis rašė:

Man paciam tokia pat dilema. Bet man labiau prie sirdies AWD. Kolkas vazineju su audi b2 quattro, tai nutariau nebekist i ja pinigu, o pirkt kazka rimtesnio, su geresniu svorio balansu, galingesniu varikliu... Kolkas vaziuojama slalomuose, trekuose. Yra minciu sudalyvau megeju ralyje ar ziede.
Priimtiniausias variantas atrodo impreza gc sti. Kas dar butu konkurentas sti? Audi s2, s3? evo jau gerokai brangiau gaunasi. Biudzetas pie 20klt.

Kad audine nelabai konkuruoja su Subariku, kiek treku ir siaip megejisku varzybu stebeta, lyginant subaru pries audi, tai stipriai gauna i vartus quattro, kalba eina apie turbo klase.

Pats esu turejas subaru ir audi q, bet abu atmo buvo, man subariko valdymas daug geresnis, ir malonesnis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2015 02 16 19:29 
Atsijungęs
Fanas

BooM rašė:
armis rašė:

Kad audine nelabai konkuruoja su Subariku, kiek treku ir siaip megejisku varzybu stebeta, lyginant subaru pries audi, tai stipriai gauna i vartus quattro, kalba eina apie turbo klase.

Pats esu turejas subaru ir audi q, bet abu atmo buvo, man subariko valdymas daug geresnis, ir malonesnis.

Kažkaip nelabai esu uzmates imprezos vs s3, todėl ir klausiu.
Audi b2 b3 sunkus priekis, todėl ir valdosi nekaip...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2016 02 13 10:37 
Atsijungęs
A6

o ką manote apie renault clio 2.0 16v automobilį slalomui? kaip su jų pavarų dėžem ar laiko?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek, 2016 02 14 03:25 
Atsijungęs
N3

Vaznys rašė:
o ką manote apie renault clio 2.0 16v automobilį slalomui? kaip su jų pavarų dėžem ar laiko?

ash manau kad tikrai geras variantas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek, 2016 02 14 11:45 
Atsijungęs
A6

o kaip tų renualt pavarų dėžės, nes kiek pamenu senesnių tai mėtydavo tuos žiedus iš pavarų dėžės padrožus

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume