Dabar yra Pir, 2018 08 20 22:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: B lygos II etapas
StandartinėParašytas: Ket, 2009 07 09 09:20 
Atsijungęs
A7

O visniukas net negalvojo vaziuot asfalto, nes nei padangu neturejo atsivezes... sake pralekiam zvyra ir namo

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket, 2009 07 09 10:17 
Atsijungęs
N3

Sveiki,
Norėtume padėkoti organizatoriams už puikų renginuką. Buvo visko ir beprotiškai ilgų tiesiųjų ir labai smagių susuktų keliukų 8) . Taip pat, kaip jau kažkas minėjo, oro salygos pasitaikė be galo sudėtingos. Startuoji dope idealiomis sąlygomis, saulytė šviečia, o jo vidury tave pasitinka tokia liūtis, kad valytuvai nespėja langų valyti, finišuoli vėlgi saulei šviečiant. Rašydamas pirmų dviejų dopų stenogramos prisidariau klūrkų, tad teko negailint technikos trečiame spausti kiek išgalėjom , tai pasiteisino su kaupu :D . Prisišokinėjom, kaip sakoma, už tėvynę :) , ačiū broliui už sutvirtintus stakanus, be jų tikrai nebūtume pasieke finišo. Miestinis dopas neinešė didesnės intrigos, jį stengėmės tiesiog finišuoti nenumuše nei vienos padangų krūvos. Visą jo idomumą tiek dalyviams, tiek žiūrovams sugadino tas nelemtas lietus. Kaip po ralio paaiškėjo, tai mums išėjo tik į naudą. Po apdovanojimų, kai buvo leista pasimti automobilius iš uždaro parko, maniškis tesugebėjo nuvažiuoti tik iki pagrindinės gatvės (pirmas spėjimas, sankabos gedimas). Matyt turiu gerą angelą sargą, ačiū ir jam :wink:. Taip pat dėkojame visiem kurie tiki ir palaiko mūsų ekipažą. Bandysime ir toliau spausti maksimaliai kiek galime. Iki susitikimo Utenoje.

Ignas Palama

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket, 2009 07 09 21:33 
Atsijungęs
A7

o kas cia per veikejas Ignas Palama, koks tai negirdetas??? :lol: :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket, 2009 07 09 23:45 
Atsijungęs
A8

cia b lygoj vaziuoja toks ignas pirmu dvieju etapu laimetojas :)

Pagarbiai,

Aras Kalėda :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2009 07 10 10:12 
Atsijungęs
N2
Vartotojo avataras

Ariokas rašė:

Pagarbiai,

Nėrka gal papokštavo. Nes Ignas padarė klaidą savo pavardėje :roll: :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2009 07 10 10:17 
Atsijungęs
WRC
Vartotojo avataras

auri440 rašė:
Greiciu deze subyrejo jiems.
Minde rašė:
Greičiausiai Ramūnui išlindo gedimas, nes po 1GR stovėjo peregone nosis nukabinę :wink:

Tada aišku. Manau,kad negarbinga būtų atvažiuot vienam ruožui,patikrint automobilį ir po 1GR pasitraukt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2009 07 10 12:35 
Atsijungęs
A7

Raimonda13 rašė:
Ariokas rašė:

Pagarbiai,

Nėrka gal papokštavo. Nes Ignas padarė klaidą savo pavardėje :roll: :)

jooo mazule, pataikei kaip pirstu i dangu :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2009 07 10 21:22 
Atsijungęs
N3

Persiprašau, kolektyvas gerai pastebėjo, įvėliau klaidą :oops: , bet džiugu, kad atsirado kas pataiso. :) Turėjo būti Ignas Palaima.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2009 07 11 08:10 
Atsijungęs
A5

Ignai,nesinervuok tave pazysta visi,cia gal demesys tau del tavo rezultatu :wink: tik neaisku man kaip su mazesniais arkliukais gaudei Mindes civika ant esvalto,tai cia man neramu.kai kalba eina apie zvyra viskas ok! bet ant esvalto......nesame tokie durni :wink: tiesiog noreciau taviske draugiskai prasukti ant stenduko :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2009 07 11 10:18 
Atsijungęs
N3

Kaip jau pačiam kažkada sakiau, aš už tai. Galbūt baigtusi tos šnekos. O dabar džiaugiuosi pats, artimieji ir tie kas mane palaiko. Kad patikėsi manimi nesitikiu, bet automobilis per 3 metus nė trupučio nepatobulėjo. Pasinaudojau Ažuolo Žadeikos patarimu, neinvestavau i automobilį, o stengiausi nusukti kuo daugiau kilometrų. Gaila, kad juos sukti pavyksta tik B lygoje... Jei kas išdrys išardyti mano automobilį, mano rūstybės tikrai neužsitrauksite, priešingai, būsiu tik dėkingas jums.
P.S. Dėkui tiems dalyviams kurie ne tik į akis, bet ir už akių išlieka tokie patys. Vip tai nėra adresuota tau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2009 07 11 10:25 
Atsijungęs
N3

Ta prasme, priekaištas nėra adresuotas tau! Klausimas, kas pas mane po kapotu darosi kyla visiem, bet niekas daugiau neišdrysta jo užduoti tiesiai į akis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2009 07 11 11:04 
Atsijungęs
N3

Graudu buvo ziureti i ta jusu Minde kaip jis ant asfalto vaziavo, nieko nuostabaus kad gavo malku nuo teisingai vaziuojancio Igno. Toje trasoje buvo svarbu kuo didesniu greiciu isvaziuoti is posukiu nes po ju lauke ilgos tiesiosios, ir kuo veliau stabdytis, pakankamai elementaru, bet kada "Minde" pries gana greita ir platu apsisukima, traukia rankini tada aisq nuslysta priekis, uzkepa rata ir stovi vietoje kepdamas rata, tai kokia cia kalba gali buti apie rezultatus :lol:
vip rašė:
Ignai,nesinervuok tave pazysta visi,cia gal demesys tau del tavo rezultatu :wink: tik neaisku man kaip su mazesniais arkliukais gaudei Mindes civika ant esvalto,tai cia man neramu.kai kalba eina apie zvyra viskas ok! bet ant esvalto......nesame tokie durni :wink: tiesiog noreciau taviske draugiskai prasukti ant stenduko :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2009 07 11 14:37 
Atsijungęs
N2

deja nei karto netraukiau rankinio

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2009 07 11 16:20 
Atsijungęs
A5

BiaGGi rašė:
Graudu buvo ziureti i ta jusu Minde kaip jis ant asfalto vaziavo, nieko nuostabaus kad gavo malku nuo teisingai vaziuojancio Igno. Toje trasoje buvo svarbu kuo didesniu greiciu isvaziuoti is posukiu nes po ju lauke ilgos tiesiosios, ir kuo veliau stabdytis, pakankamai elementaru, bet kada "Minde" pries gana greita ir platu apsisukima, traukia rankini tada aisq nuslysta priekis, uzkepa rata ir stovi vietoje kepdamas rata, tai kokia cia kalba gali buti apie rezultatus :lol:
vip rašė:

nereikia taip karstai kritikuoti Mindaugo,kiek zinau,Minde gerai jauciasi ant esvalto!jam koja pakiso per placios padangos! ta prasme del gausiu krituliu! abu jie verti pagiru!!!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš, 2009 07 11 21:47 
Atsijungęs
N4

Ignis rašė:
Kaip jau pačiam kažkada sakiau, aš už tai. Galbūt baigtusi tos šnekos. O dabar džiaugiuosi pats, artimieji ir tie kas mane palaiko. Kad patikėsi manimi nesitikiu, bet automobilis per 3 metus nė trupučio nepatobulėjo. Pasinaudojau Ažuolo Žadeikos patarimu, neinvestavau i automobilį, o stengiausi nusukti kuo daugiau kilometrų. Gaila, kad juos sukti pavyksta tik B lygoje... Jei kas išdrys išardyti mano automobilį, mano rūstybės tikrai neužsitrauksite, priešingai, būsiu tik dėkingas jums.
P.S. Dėkui tiems dalyviams kurie ne tik į akis, bet ir už akių išlieka tokie patys. Vip tai nėra adresuota tau.

To Ignui:Tavim detas nesukciau sau galvos,kiekvienais metais turi buti atpirkimo oziu,ir bus.
saunuolis gerai varai :wink:

Stebiu dabar viska is sono,ir labai gerai matosi,kas vazioja smarkiai,o kas tik bando vaziuot,kieno kurenasi,kurio ne.
Nereikjtu nurasyt is karto viska masinai,nes kiek pamenu Ignas visad vaziuodavo gerai,tik dabar atsidare galimybe buti pirmam, ir taip turejo buti,nes pirmojo ketvertuko b-lygoje nera.
O jei ir masina tobulinta,tai max kelais arkliukais,taip kad tikrai negalingiausia is is viso parko.
Noreciau grysti i b-lyaga :wink:

Ir baikit joti vieni ant kitu :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek, 2009 07 12 20:49 
Atsijungęs
A5

auris rašė:
Ignis rašė:

To Ignui:Tavim detas nesukciau sau galvos,kiekvienais metais turi buti atpirkimo oziu,ir bus.

Stebiu dabar viska is sono,ir labai gerai matosi,kas vazioja smarkiai,o kas tik bando vaziuot,kieno kurenasi,kurio ne.
Nereikjtu nurasyt is karto viska masinai,nes kiek pamenu Ignas visad vaziuodavo gerai,tik dabar atsidare galimybe buti pirmam, ir taip turejo buti,nes pirmojo ketvertuko b-lygoje nera.
O jei ir masina tobulinta,tai max kelais arkliukais,taip kad tikrai negalingiausia is is viso parko.

nu Buteikiok,niekas gi ant nieko nejoja.kaip Ignas minejo geriau apie tai kalbetis viesai nei uz nugaros :wink: nu gal negali visi susitaikyti su nauju lyderiu M1,bet nieko priprasim :wink: pabuk dar A lygoje cia vel bus tau neidomu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek, 2009 07 12 21:26 
Atsijungęs
A5

auris rašė:
Ignis rašė:

Gerb. Auri
reikia suprasti ,kad neliko keturiu kieciausiu.Tai gal jie gali sugrizti ir pasimatuoti!!!
Niekas nestovi vietoje visi tobuleje.
Ignas varo gerai,bet cempionatas net neipusejo.Visciukus skaiciuosime rudeni
Pagarbiai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek, 2009 07 12 22:34 
Atsijungęs
N2

+

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2009 07 13 06:46 
Atsijungęs
N4

Gerb. Auri
reikia suprasti ,kad neliko keturiu kieciausiu.Tai gal jie gali sugrizti ir pasimatuoti!!!
Niekas nestovi vietoje visi tobuleje.
Ignas varo gerai,bet cempionatas net neipusejo.Visciukus skaiciuosime rudeni
Pagarbiai[/quote]

Tai zinoma kad noreciau save pamatuoti, nes kotai senti pradejau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir, 2009 07 13 06:48 
Atsijungęs
N4

nu Buteikiok,niekas gi ant nieko nejoja.kaip Ignas minejo geriau apie tai kalbetis viesai nei uz nugaros :wink: nu gal negali visi susitaikyti su nauju lyderiu M1,bet nieko priprasim :wink: pabuk dar A lygoje cia vel bus tau neidomu :)[/quote]

Kaip tik jau idomu darosi :?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
© phpBB Group, Xtra Racing