Xtra Racing
http://forum.xtra.lt/

Trys merai sukirto rankomis dėl Pažėrų kelio asfaltavimo
http://forum.xtra.lt/viewtopic.php?f=95&t=22898
Puslapis 11

Autorių:  vytelis.m [ Pen, 2011 12 02 09:22 ]
Pranešimo tema:  Trys merai sukirto rankomis dėl Pažėrų kelio asfaltavimo

Trijų savivaldybių – Kauno rajono, Prienų rajono ir Kazlų Rūdos savivaldybių merai antradienį pasirašė protokolą, kuriuo ketina kreiptis į Susisiekimo ministeriją dėl kelio Kazlų Rūda–Pažėrai asfaltavimo. Per trijų savivaldybių teritoriją besidriekiantis kelias buvo pridėtas asfaltuoti jau prieš kelerius metus, tačiau apie 6,5 km taip ir liko nebaigti. Apie 5 km jo vingiuoja Kazlų Rūdos savivaldybės, likusieji 1,5 km – Kauno rajono ir Prienų rajono teritorijomis.
Į Kazlų Rūdos vadovų raginimus išasfaltuoti likusią kelio atkarpą atsakingų institucijų atstovai atsakydavo esą Kauno rajonas tam prieštaraus, nes čia kelias kerta tankiau apgyvendintas vietoves. Trijų savivaldybių vadovų pasirašytas protokolas dabar bus pateiktas kaip įrodymas, jog užsilikusio žvyruotojo ruožo asfaltavimui kliūčių nelieka. Artimiausiu metu trišalis dokumentas bus perduotas Lietuvos automobilių kelių direkcijai (LAKD) ir Susisiekimo ministerijai.

...

Visas straipsnis - http://www.kazluruda.lt/index.php?1154370376
Taigi, artimiausiame pagal nuotolį kelyje iš Kauno į Kazlų Rūdą (tikėkimės) greitu laiku neliks 6,5 km žvyrkelio atkarpos.

Autorių:  RobertAustin [ Tre, 2019 05 08 09:29 ]
Pranešimo tema:  Re: Trys merai sukirto rankomis dėl Pažėrų kelio asfaltavimo

In spite of the fact that the examination demonstrated that the road pavers have expanded presentation, no huge increments happened in micronuclei of uncovered specialists contrasted and referents. Assignment Writing Help | AssignmentLand

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/