Dabar yra Sek, 2019 12 08 01:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorių Žinutė
StandartinėParašytas: Tre, 2008 02 06 23:11 
Atsijungęs
WRC
Vartotojo avataras

mrspeed rašė:
o nesvarbu ar ant prieko ar ant galo desiu?svarbu kad laisvi dyfai butu ane?

Nelabai matau skirtumo. Difai tikrai turetu buti laisvi. O ir shiaip ant asfalto nesiulyciau vazineti uzsiblokavus... :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2008 02 08 14:00 
Atsijungęs
N4

gal kas zinot kokios spalvos slangutes ir kaip turi jungtis ant difu blokavimo to perjungejo 3 padeciu kur salone?per vidury balta,o is sonu kaip turi buti sujungtos? ytariu kad pas mane gali buti sumaisytos,nes bevaziuojant tarpasinis pats uzsiblokuoja nors pries tai su ranka buvau isjunges apacioj

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2008 02 08 15:46 
Atsijungęs
WRC

mrspeed rašė:
gal kas zinot kokios spalvos slangutes ir kaip turi jungtis ant difu blokavimo to perjungejo 3 padeciu kur salone?per vidury balta,o is sonu kaip turi buti sujungtos? ytariu kad pas mane gali buti sumaisytos,nes bevaziuojant tarpasinis pats uzsiblokuoja nors pries tai su ranka buvau isjunges apacioj

Ish kaires i deshine - melyna, geltona, raudona, zhalia :). Kur ten pas tave pradzhia - teks susirasti pachiam. Pas mane pradzhia, tai virshus to stachiakampio, tada gaunasi zhalia kaireje, melyna deshineje. Nzn. kaip nupasakoti tiksliau.

Sau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2008 02 08 15:55 
Atsijungęs
N4

kwlw rašė:
mrspeed rašė:

Ish kaires i deshine - melyna, geltona, raudona, zhalia :). Kur ten pas tave pradzhia - teks susirasti pachiam. Pas mane pradzhia, tai virshus to stachiakampio, tada gaunasi zhalia kaireje, melyna deshineje. Nzn. kaip nupasakoti tiksliau.

Sau

Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2008 02 08 15:56 
Atsijungęs
N4

pas mane sitaip sujungta db

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2008 02 08 17:36 
Atsijungęs
Fanas

ko gero greiciausia butu atsirinkti is pradziu slangeles kurios ka blokuoja, nes jos gali but sumaisytos jungiant prie bakeliu. tada pasiziuret ant konkrecios padeties i kur vakuma praleidzia ant to blokavimo pultelio. siaip kazkur bavau susirases.. o kad vaziuojant sublokuoja nieko nejunginejant tai ko gero bus ir vakumo sistema nelabai sandari kad ir kaip tos slangetes sujungtos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen, 2008 02 08 18:55 
Atsijungęs
WRC

gilze rašė:
ko gero greiciausia butu atsirinkti is pradziu slangeles kurios ka blokuoja, nes jos gali but sumaisytos jungiant prie bakeliu. tada pasiziuret ant konkrecios padeties i kur vakuma praleidzia ant to blokavimo pultelio. siaip kazkur bavau susirases.. o kad vaziuojant sublokuoja nieko nejunginejant tai ko gero bus ir vakumo sistema nelabai sandari kad ir kaip tos slangetes sujungtos

Jei vakumas kiauras, tai gali blokuotis stabdant berods difas, nes shakute turi nemazha inercija :). O sheip manau gerai ten pas tave sujungta, tiesiog skyliu reiktu paieshkot.

Sau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket, 2012 12 27 00:30 
Atsijungęs
Žiūrovas

sveiki. pasakykit kas gera meistra, kuris galetu suremontuot audi 80 b3 galinio difo blokiruote. Vilnius, Utena, Moletai, Ukmerge...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
© phpBB Group, Xtra Racing